Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zieleń na Alejach Racławickich można uratować. Naukowcy piszą do prezydenta Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2019 r. o 12:14 Powrót do artykułu
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i czytam ten list i poza propozycją wycięcia starych i posadzenia nowych drzew przy Plazie nie za bardzo widzę te "rozwiązania proponowane w obecnym projekcie podczas remontu Al. Racławickich". 3/4 listu to zwykłe ogólnikowe dyrdymałki.
 no właśnie też na to zwróciłem uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co oszczędzać drzewa? Łatwiej zatrudnić agencję PR, która "wytłumaczy" ciemnemu ludowi, że betonowanie=rozwój. Zwłaszcza, jak tą agencję opłacą deweloperzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent zrobi siekierezade razem dewloperami.
 Nihil novi sub sole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisie trolle widzę na stanowiskach i z jęzorami na brodach dodają kolejne hejterskie pożal się boże komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jednej nocy wytnie, później powie, że pilarze się POmylili, ale drzewa już nie odrosna...
 Albo że "gleba była słaba" :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostrożności nigdy za wiele, kiedy w gre wchodzą urzędasy z um Lublin a zwłaszcza zakute łby ze ZDiM, trzeba patrzeć na to co robią żeby odpowiednio szybko dać im po łapach, wystarczająco już ulic w ostatnich latach urzędasy zdewastowały autostradami i paskudną najtańszą infrastrukturą typu latarnie, słupy pod trakcję itp...
 Betoniarzom z zdim nie POdskoczysz, bo za nimi stoją murem deweloperzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie histeryzować pismaki z dw, wzdłuż Racławickich ma zostać wyciętych ok. 10% drzew z czego kilka % wróci w formie nasadzeń kompensacyjnych a klepiecie takie artykuły jakby mieli wyciąć wszystkie jakie tam rosną
 10% jest w planach, a ile trzeba będzie usunąć bo w czasie np. budowy kanalizacji robotnicy "niechcący" podetną korzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nice try, ale równie dobrze można podejmować próbę dyskusji z betonową ścianą.
 Narcyz-technokrata zawsze "wie najlepiej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Dodajmy, że te wiekopomne słowa padły w związku z wyrżnięciem jednego z ostatnich skwerów na Bronowicach na potrzeby jednego z "lubelskich" dewelocwaniaków. A tak się składa, że planowany "remont" Racławickich zbiega się również w czasie z dwiema dewelo-budowami, które przy tych Alejach prowadzą znani oligarchowie.
 Żadne drzewo nie ma prawa stanąć na drodze dewelo-rozwoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petycjeonline.com/nie_dla_wycinki_drzew_w_lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie głosowałem na PIS, bo ta partia szkodzi Polsce, ale to, co robi Żuk to jest budowanie poparcia politycznego dla PISu i innych populistycznych ugrupowań. Panie Żuk - szkodzi pan swojej partii, szkodzi pan po prostu Polsce. Nie można na chama, bezczelnie forsować takiej polityki, jaką Pan robi. TO jest ewidentne sprzyjanie developerom. To NIE jest rozwój. Pana polityka drogowa w tym mieście to NIE jest rozwój. Począwszy od bałaganu w parkowaniu skończywszy na budowaniu bezsensownych autostrad miejskich, które nic nie poprawiają - korki jak były tak są. Nie ma bus-pasów, nie ma rozsądnej polityki wywalania samochodów. To miasto projektuje się pod samochody, tylko, że one już się NIE mieszczą w naszym mieście. To jest obłęd, co pan robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość bezsensownych decyzji urzędników! Niech robią konsultacje społeczne  przed podjęciem jakichkolwiek działań lub niech zostawią Lublin w spokoju, zanim zniszczą jego walory doszczętnie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betoniarz, dewelo-, technokrata, Detroit, nie POgadasz, POdskoczysz - etatowe trolle pisowskie zmieńcie czasem płytę bo czytać się nie da na trzeźwo tego waszego bełkotliwego hejtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie głosowałem na PIS, bo ta partia szkodzi Polsce, ale to, co robi Żuk to jest budowanie poparcia politycznego dla PISu i innych populistycznych ugrupowań. Panie Żuk - szkodzi pan swojej partii, szkodzi pan po prostu Polsce. Nie można na chama, bezczelnie forsować takiej polityki, jaką Pan robi. TO jest ewidentne sprzyjanie developerom. To NIE jest rozwój. Pana polityka drogowa w tym mieście to NIE jest rozwój. Począwszy od bałaganu w parkowaniu skończywszy na budowaniu bezsensownych autostrad miejskich, które nic nie poprawiają - korki jak były tak są. Nie ma bus-pasów, nie ma rozsądnej polityki wywalania samochodów. To miasto projektuje się pod samochody, tylko, że one już się NIE mieszczą w naszym mieście. To jest obłęd, co pan robi.
 Ja słyszałam wersję, że ulice Koziego Grodu mają być łyse jak kolano na potrzeby operatorów sieci 5G, ponieważ sygnał na tych częstotliwościach jest zakłócany nawet przez drzewa. Jak spojrzeć na to, jak prezentują się takie ulice jak Wojciechowska, Nałęczowska czy Kalinowszczyzna po "remontach" (gdzie wycięte drzewa z niczym nawet nie kolidowały) to ta wersja zaczyna brzmieć przekonująco. Licznie rozstawione słupy będą z kolei jak znalazł do zawieszania nadajników, których w tej technologii (krótki zasięg) musi być mnóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petycjeonline.com/nie_dla_wycinki_drzew_w_lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Kaczyński mógłby jakieś testy IQ przeprowadzać kandydatom na trolli internetowych. Normalnie żal patrzeć na niektóre "sponsorowane" komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale betonowy owad, poza sałatą, nie toleruje zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...